Zpět na seznam

Skákat pro zdravé srdce u OC Forum budou Lunetic i Lukáš Konečný

Skákat pro zdravé srdce u OC Forum budou Lunetic i Lukáš Konečný

Ústí nad Labem, 22. září 2017

Zdravý životní styl a pohyb je nejlepším spojením pro prevenci srdečních chorob. Pohyb, respektive skákání přes švihadlo, bude proto ústředním motivem akce, která odstartuje v pondělí 25. září u obchodního a zábavního centra Forum Ústí nad Labem. Od 9:00 do 18:00 se na Kostelním náměstí vystřídají u švihadel známé tváře v čele s kapelou Lunetic, sportovci, youtubeři i návštěvníci z řad veřejnosti. Akci s názvem „Skákejme pro zdravé srdce“ pořádá Nadační fond Energie pomáhá a Centropol.

Věříme, že rčení sportem ku zdraví opravdu funguje. Proto jsme se velice rádi stali partnerem osvětové akce „Skákejme pro zdravé srdce“. Sami pořádáme sportovní akce a motivujeme i děti a mládež k aktivnímu trávení volného času. Naposledy například burzou kroužků s názvem Kroužkofest, která se u nás odehrála začátkem září,“ vysvětluje marketingová manažerka OC Forum Ústí nad Labem Kateřina Kejřová.

Příchozí se kromě spousty pohybu mohou těšit na exhibici profesionálních skokanů přes švihadlo z Centra švihadel Praha, bike trialovou show Tomáše Eibla nebo triky s footbagem v podání Jana Webera. Dále vystoupí například oblíbená youtuberka Veronika Spurná, bývalá členka dívčí skupiny Five Angels, nebo parkourová parta Freemove.cz team, která svými videi plnými akrobacie udivuje nejednoho diváka. Jak skáčou profesionální boxeři, předvedou Lukáš Konečný a Fabiana Bytyqi. Vrcholem bude podvečerní koncert skupiny Lunetic, který odstartuje v 16:45. 

Dopolední program od 9:00 do 12:00 je věnován zejména školám a školkám. Děti čekají exhibice, kurzy zdravovědy, soutěže a samozřejmě skákání přes švihadlo. Základy první pomoci a resuscitace je provede tým záchranářů Fresponder, kteří se zapojí také do odpoledního programu.

Vstup na akci je zdarma.

Nenechte si nic ujítSledujte nás na sociálních sítích.