Zpět na seznam

Dny Marianne a Nightshopping v OC Forum Ústí nad Labem ve znamení proměn

Ústí nad Labem, 8. září 2017

Největší slevová akce v ČR, Dny Marianne, se také letos vrací do obchodního a zábavního centra Forum Ústí nad Labem. Od 15. do 17. září mohou návštěvníci využít až 70% slevy na nové kolekce ve vybraných obchodech. V pátek 15. září od 18:00 do 23:00 navíc v centru vypukne vyhledávaná akce Dámská jízda & Nightshopping, tentokrát podnázvem Kočky loví v noci. Návštěvníci se mohou těšit na exkluzivní servis, VIP péči, vlnu slev, živou hudbu, chybět nebude ani welcome drink.

Návštěvnice i návštěvníci akce mají letos možnost vyhrát proměnu vzhledu včetně poukázek na nákup v obchodním centru v celkové hodnotě 35.000 Kč. Soutěž probíhá do 11. září na Facebookových stránkách centra. Samotná proměna bude realizována v pátek 15. září v rámci akce Kočky loví v noci.

„Dámská jízda a noční nákupy každoročně přilákají do našeho centra tisíce návštěvníků. Dámy, ale i pány, baví se hýčkat a nechat o sebe pečovat. A proto jsme se rozhodli jim dopřát další benefit a vyhlásit soutěž „Staň se kočkou“. Vybraných pět výherkyň a výherců proměníme a zároveň odměníme dárkovými poukázkami na nákup v našem centru,“ shrnuje Kateřina Kejřová, marketingová manažerka OC Forum Ústí nad Labem.

Na návštěvníky nočních nákupů ve VIP stylu čeká v pátek 15.9. welcome drink, tematický fotokoutek či profesionální služby kadeřníků, vizážistů i nutričních poradců. Těšit se mohou i na živou hudbu v podání kapely No Headache. Celým večerem je bude provázet moderátor Kamil Bílský.

Velkoryse pojaté noční nákupy, tzv. Nightshopping, vypuknou v pátek 15. v 18 hodin. Až do 23:00 bude možné využít slev, do kterých se zapojí také lokální obchody, jež nejsou součástí akce Dny Marianne. Výhod bude možné využít bez ohledu na kupony z magazínu Marianne.

V rámci akce Kočky loví v noci proběhne i proměna výherců Facebookové soutěže Staň se kočkou. Pěti šťastlivcům bude poskytnuta profesionální péče v plném rozsahu včetně konzultace se stylistou, který jim pomůže s výběrem skvěle padnoucího outfitu. Každý z výherců navíc dostane poukaz na nákupy do obchodního centra Forum Ústí nad Labem, v celkové výši 2.500 Kč.

Nákupní a slevová akce Dny Marianne se koná celorepublikově ve vybraných obchodních centrech od 15. do 17.9. Závěrečný den v OC Forum Ústí nad Labem navíc proběhne soutěž krásy Casting Look Bella. Cílem projektu je zvolit nejzajímavější tvář roku 2017 a otevřít začínajícím modelkám a modelům dveře do světa modelingu. Vítězové soutěže získají atraktivní a hodnotné ceny a nabídku spolupráce s modelingovou agenturou.

Slevové kupony k akci Dny Marianne jsou k dostání v zářijovém vydání časopisu Marianne a Marianne Bydlení. Uplatnitelné jsou ve více než 7000 obchodech, 183 nákupních center po celé České republice. Využít lze i mobilní aplikaci s výpisem všech nabídek, kompletním adresářem včetně otevírací doby, navigací do obchodů a spoustu dalšího! Slevové kupony je také možné v aplikaci rovnou zakoupit. Slevy ve výši až 70 % je možné uplatnit nejen v obchodech s módou, ale i na kosmetiku, bytové doplňky, elektroniku a služby.

 
 
Nenechte si nic ujítSledujte nás na sociálních sítích.