Zpět na seznam

Změna podmínek parkování

Směrnice ke stažení zde

Provozní řád ke stažení zde

 

Od 14. března se mění podmínky parkování v OC Forum Ústí nad Labem

90 minut zdarma ve všední dny a 180 minut o víkendech a svátcích. Takové jsou (staro)nové podmínky parkování v prostorách OC Forum Ústí nad Labem. Vstupují v platnost v úterý 14. března 2017.

Návratem k původní bezplatné parkovací době reagujeme na četné podněty zákazníků upozorňující na zaplněné kapacity parkovišť v našem obchodním a zábavním centru. Tyto budou nově vyhrazeny především vám - návštěvníkům OC Forum.

Každý den lze parkování prodloužit o další 2 hodiny zdarma. Tato možnost platí pro návštěvníky našeho multikina, a to oproti potvrzení parkovacího lístku z jeho pokladny.

Život vám usnadní nový systém parkování, založený na identifikaci RZ auta. Při výjezdu nebudete muset přikládat ke čtečce parkovací lístek s účtenkou, ale vaše odbavení bude provedeno jen na základě registrační značky vozidla. Stačí zaplatit u automatu a následně odjet.

Souběžně s úpravou parkovací doby měníme i systém navigace tak, abyste se pohodlněji dostali i na střechu OC Forum. Právě zde je pro vás připravený dostatek parkovacích míst.

Všechny změny, včetně nových ceníků, jsou viditelně komunikovány uvnitř centra, na parkovacích lístcích i automatech.

Jsme přesvědčeni, že návrat k roky prověřeným pravidlům parkování zdarma oceníte. Povede k vyšší jistotě, že parkovací místo pro své vozidlo v našem centru najdete v jakoukoliv denní dobu.

 

Děkujeme za pochopení.

Správa centra OC Forum Ústí nad Labem

Další akce v FORUM Ústí nad Labem

Akce centra

NOVÁ APPLE PRODEJNA
od 11. 5. 2018

Velká událost letošního května se blíží! V pátek 11. května u nás otevře autorizovaná prodejna Apple - iSTYLE.

Číst více
Akce centra

REKONSTRUKCE TOALET: zprovoznění + další fáze

V lednu letošního roku jsme zahájili rekonstrukci toalet. Od pondělí 23. dubna 2018 vám budou k dipozici toalety dokončené v první fázi.

Číst více
Nenechte si nic ujítSledujte nás na sociálních sítích.