Zpět na seznam

NOVÁ APPLE PRODEJNA

Velká událost letošního května se blíží! V pátek 11. května u nás otevře autorizovaná prodejna Apple - iSTYLE.

Prodejna se přestřižením pásky otevře v pátek 11. května v 10 hodin dopoledne. Přijít ale můžete i dříve - čekat na vás bude šálek lahodné kávy z Costa Coffee. To však není vše! S otevřením prodejny se můžete těšit na skvělé opening ceny a zvýhodněné akce, které budu exkluzivně platné pouze v tento slavnostní den. Více se dozvíte zde.

iSTYLE Apple Premium Reseller je nadnárodní společnost, která v celé střední Evropě provozuje více než 30 prodejen. Na českém trhu je od roku 2006 a má celkem 9 prodejen v Praze, Brně, v Ostravě a Ústí nad Labem. Specializuje se výhradně na prodej výrobků společnosti Apple, k jejichž nejznámějším produktům patří iPhone, iPad, počítače MacBook, iMac a v neposlední řadě přehrávače iPod. Společně s nimi nabízí širokou řadu příslušenství světoznámých značek jako například Bowers & Wilkins, Bose, Sennheiser, Bang & Olufsen, Sony a mnoho dalších. 

Další akce v FORUM Ústí nad Labem

Akce centra

REKONSTRUKCE TOALET: zprovoznění + další fáze

V lednu letošního roku jsme zahájili rekonstrukci toalet. Od pondělí 23. dubna 2018 vám budou k dipozici toalety dokončené v první fázi.

Číst více
Nenechte si nic ujítSledujte nás na sociálních sítích.