Zpět na seznam

Aktuální informace

Na základě usnesení vlády České republiky dochází s účinností od 14. března 2020 od 6:00 hod. do dne 24. března 2020 do 6:00 hod. k omezení provozu centra.

V souvislosti s aktuálním výskytem koronaviru v České republice je provoz obchodního centra omezen.

Otevřeny mohou zůstat pouze prodejny, na které se vztahuje výjimka z usnesení vlády České republiky ze dne 14. 3. 2020, prodejny potravin, výpočetní a telekomunikační techniky, audio a video přijímačů, spotřební elektroniky, přístrojů a dalších výrobků pro domácnosti, hygienického zboží, kosmetiky a jiného drogistického zboží, lékárny a výdejny zdravotnických prostředků, malých domácích zvířat, krmiva a dalších potřeb pro zvířata, brýlí, kontaktních čoček a souvisejícího zboží, květinářství, novin a časopisů, tabákových výrobků.

Všem osobám se zakazuje přítomnost v maloobchodních prodejnách potravin, hygienického zboží, kosmetiky a jiného drogistického zboží, v čase mezi 8:00–10:00 hod., a to s výjimkou osob starších 65 let věku, včetně zajištění nezbytného doprovodu, osob, které jsou držiteli průkazu ZTP/P, starší 50 let, včetně zajištění nezbytného doprovodu, zaměstnanců nebo osob v obdobném poměru zařízení poskytujících pečovatelskou službu a majitelů a zaměstnanců provozovatele prodejny nebo osob v obdobném poměru.

Další akce v FORUM Ústí nad Labem

Nenechte si nic ujítSledujte nás na sociálních sítích.